آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
تبلیغات شما
تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
YourSite.Com
تبلیغات شما
تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
YourSite.Com
تبلیغات شما
تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
YourSite.Com
خیران ۱۱۰ میلیون ریال به دبستان باغچه بان مهاباد کمک کردند

مهاباد- ایرنا- عضو انجمن حمایت از کودکان استثنایی مهاباد گفت: خیران این شهرستان بیش از ۱۱۰ میلیون ریال به دانش آموزان دبستان باغچه بان (حاج رشید شافعی) این شهر کمک کردند.

خیران ۱۱۰ میلیون ریال به دبستان باغچه بان مهاباد کمک کردند

محمد واحدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این کمک های نقدی پس از جمع آوری برای خرید ۱۲۵ دست لباس شامل ۶۰ دست لباس دخترانه و ۶۵ دست لباس پسرانه، هزینه کتاب درسی، نوشت افزار، کیف و کفش هزینه شده است.
وی اضافه کرد: انجمن حمایت از کودکان استثنایی مهاباد از سال ۱۳۷۵ راه اندازی شده است و هر سال قبل از شروع سال تحصیلی، اقلام مورد نیاز دانش آموزان مدارس استثنایی را در اختیار آنها قرار می دهد.
وی بیان کرد: شماره حساب ۰۱۰۷۸۰۲۹۷۷۰۰۲ نزد بانک ملی برای جمع آوری کمک های نقدی خیران تعیین شده است.
مدیر دبستان حاج رشید شافعی نیز گفت: این دبستان به دانش آموزان ناتوان یادگیری، چندمعلولی و ناشنوا خدمات آموزشی را در مقطع ابتدایی ارائه می دهد.
سلیمان کریم زاده افزود: این دبستان ۱۲۰ نفر ظرفیت دارد اما به صورت ثابت ۹۰ دانش آموز دختر و پسر در مقطع سنی هفت تا ۱۴ سال در آن مشغول به تحصیل هستند.
وی اضافه کرد: تعدادی از دانش آموزان این مدرسه در روستاهای اطراف مهاباد ساکن هستند و به صورت ثابت در دوره های این واحد آموزشی شرکت نمی کنند.
در شهرستان مهاباد علاوه بر دبستان باغچه بان (حاج رشید شافعی)، مدرسه میراحمد قادری نیز آموزش کودکان استثنایی (بزرگسالان) را بر عهده دارد.
به گزارش ایرنا برای سال تحصیلی جدید در مهاباد ۶۰ فضای آموزشی شهری با مساحت ۷۱ هزار و ۱۳۴مترمربع و ۱۷۳ فضای آموزشی روستایی با مساحت ۴۰ هزار و ۶۶۰ مترمربع آماده سازی شده است.
در سال تحصیلی جدید ۴۱ هزار و ۶۰۰ دانش آموز مهابادی در مقاطع مختلف تحصیل می کنند.

 ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »