آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
تبلیغات شما
تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
YourSite.Com
تبلیغات شما
تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
YourSite.Com
تبلیغات شما
تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
YourSite.Com
شاعران جشنواره یادمان ولایت تجلیل شدند

جیرفت – ایرنا – شاعران نهمین جشنواره شعر فارسی یادمان ولایت که هر ساله به بهانه سالگرد تبعید مقام معظم رهبری به جیرفت، در این شهرستان برگزار می شود تجلیل شدند.

شاعران جشنواره یادمان ولایت تجلیل شدند

به گزارش ایرنا ، نهمین جشنواره سراسری شعر یادمان ولایت با حضور پرشور خانواده های شهدا، اهالی شعر و ادب، جوانان، مسئولان و مردم دارالولایه در سالن مداحی پور جیرفت برگزار و از شاعران برتر تجلیل شد.
دبیر تخصصی نهمین جشنواره سراسری یادمان ولایت، شامگاه یکشنبه در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: در این دوره از جشنواره سراسری یادمان ولایت، یکهزار و ۲۴۰ اثر در بخش ایثار و شهادت و ولایت و رهبری به دبیرخانه ارسال شد.
علیجان سلیمانی افزود: از این تعداد اثر، ۶۹ اثر، نهایی و به مرحله پایانی راه یافت و ۹ اثر نهایی هم توسط هیات داوران انتخاب شد.
وی ادامه داد: آثار منتخب در سه بخش ولایت و رهبری، ایثار و شهادت و بخش ویژه ارائه شده است.
دبیر تخصصی هشتمین جشنواره سراسری یادمان ولایت گفت: در پایان این جشنواره در بخش ولایت و رهبری به ترتیب اسماعیل رهبری، رضا نیکوکار و پیام جهانگیری به ترتیب نفرات برتر این بخش را به خود اختصاص داده اند.
وی افزود: در بخش ایثار و شهادت هم مریم کرباسی، قاسم بای و الماس احمدی اول تا سوم شدند.
سلیمانی ادامه داد: در بخش ویژه نیز مرجان خاوند، مرضیه میرزایی و مرتضی مهدوی نیا حائز مقام های برتر شدند.
** از ۹ اثر برتر جشنواره تجلیل شد
مدیر موسسه یادمان ولایت نیز گفت: در این جشنواره شعرای منتخب به شعر خوانی پرداختند و در نهایت ۹ اثر برتر معرفی و از این آثار تجلیل شد.
حمدلله فاریابی افزود: این جشنواره از سری برنامه های جشنواره یادمان ولایت است که هر سال به بهانه تبعید رهبر معظم انقلاب اسلامی در دوران ستم شاهی به جیرفت در این شهرستان برگزار می‌ شود.
وی بیان کرد: این جشنواره هر ساله مورد توجه مردم و اهالی شعر و ادب قرار می گیرد لذا امسال هم با استقبال گرم مردم جیرفت و شاعران کشوری روبرو بود.
شهرستان جیرفت با ۲۸۰ هزار نفر جمعیت از چهار بخش مرکزی، اسماعیلی، ساردوئیه و جبالبارز تشکیل شده و در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع است.

 ارسال در حدود 3 ماه قبل  ادامه مطلب »