آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
  کاشت مو
  بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  وقت استراحت ندارم و باید برای آینده کار کنم/ سرمربی سنگال تیام را به جام جهانی نبرد، دیوانه است!/ وقتم کمتر از آن است که بخواهم جواب قلعه‌نویی را بدهم

  وقت استراحت ندارم و باید برای آینده کار کنم/ سرمربی سنگال تیام را به جام جهانی نبرد، دیوانه است!/ وقتم کمتر از آن است که بخواهم جواب قلعه‌نویی را بدهمبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، وینفرد شفر در نشست خبری پس از دیدار تیمش با ذوب‌آهن اظهار داشت: بعد از این بازی من چه چیزی می‌توانم بگویم؟ چیزی که می‌خواهم بگویم، همان است که قبل از بازی، یک ماه پیش، دو ماه پیش زدم. شخصیت تیم من، روحیه تیم من و روح تیمی. من در خیلی باشگاه‌ها کار کردم، اما چنین چیزی را در هیچ تیمی ندیدم.

  وی ادامه داد: متأسفانه دو بازیکن‌مان را از دست دادیم. در جلسه قبل از بازی متوجه قدرت تیم حریف شدم. باید از هواداران‌مان هم تشکر کنم. با داشتن این هواداران سخت است که ببازید، چون آنها به شما قدرت می‌دهند. همینطور از کادر پزشکی‌مان تشکر می‌کنم، چون مشخص نبود که تیام امروز بازی می‌کند یا نه، اما آنها خیلی خوب روز و شب تلاش کردند.

  سرمربی استقلال افزود: درباره تیم ذوب‌آهن هم باید بگویم، آنها خوب بازی کردند و بازی اصلاً راحت نبود. می‌خواهم بگویم همه ما از درون زمین تا روی نیمکت با فکر بازی کردیم و این کار خیلی راحت نیست. ما یک صحنه توپ را بیرون زدیم، اما ذوبی‌ها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند و شوت زدند به سمت دروازه ما. منصفانه نبود که آنطور گل بزنند. چه می‌توان گفت؟ اکنون همه خسته هستند و باید بگویم که بازیکنان ما به خانه می‌روند و ملی‌پوشان باید به اردوی تیم ملی بروند، اما من وقت استراحت ندارم و باید برای آینده کار کنم و با باشگاه صحبت خواهم کرد.

  شفر در مورد درخشش تیام هم گفت: تیام را می‌گویید؟ من با کامرون قهرمان شدم و در تیم‌های زیادی کار کردم و باید بگویم برای من فقط این کافی نیست که بازیکن خوب بازی کند، بلکه شخصیت تیام هم برای ما خیلی خوب است. همه او را دوست دارند. می‌خواهم به سرمربی سنگال زنگ بزنم تا بگویم جام جهانی بدون تیام، نمی‌شود و اگر این کار را نکند، او یک دیوانه است. گلی که تیام با پای چپ زد، مانند گل محمد صلاح در لیورپول بود که او هم یک بازیکن آفریقایی است. من بازیکنان آفریقایی را خوب می‌شناسم، چون در تیم کامرون بودم. در مقایسه با عملکردی که تیام داشته، سرمایه‌گذاری بسیار کم و اندک بوده است.

  وی ادامه داد: باید در مسیری حرکت کنیم که می‌خواهیم. ما تا به اینجا در مسیری که می‌خواستیم حرکت کردیم و به مرحله بعدی آسیا رسیده‌ایم و اکنون باید ستاره سوم را کسب کنیم. تیام، امید ابراهیمی، وریا، جپاروف و… بازیکنانی هستند که باید بمانند و باشگاه باید شرایط آنها را برای ماندن فراهم کند. ما باید با این بازیکنان به مسیرمان ادامه بدهیم.

  سرمربی استقلال در خصوص اینکه اگر قرار باشد به تیام یک نمره جداگانه بدهد و به تیم چه نمره‌ای خواهد داد، گفت: این صحبت درست نیست، چون تیام یک نفره نمی‌تواند بازی کند. هیچ بازیکنی به تنهایی نمی‌تواند بازی کند. تیام گل‌های خود را خیلی خوب زد. ما یک تیم هستیم و یک تیم در زمین تلاش می‌کنیم و شخصیت بزرگی داریم. امروز دو تیم از ایران مقابل هم بازی کردند و یک تیم از ایران صعود کرد. چرا این اتفاق برای عربستان یا قطر رخ نداد؟ به نظرم اگر ذوب‌آهن مقابل یک تیم دیگر بازی می‌کرد، اکنون ایران سه نماینده در مرحله بعدی داشت.

  شفر با اشاره به عملکرد تیم داوری خاطرنشان کرد: من به تیم داوری که از عمان آمده بود، تبریک می‌گویم. آنها قبلاً مقابل هزار نفر سوت زده بودند، اما امشب مقابل ۸۰ هزار نفر به خوبی سوت زدند.

  وی در خصوص صحبت‌های قلعه‌نویی در ارتباط با داوری و متهم کردن استقلال به بازی بحرینی، گفت: ما به اندازه کافی اینجا شاهد داریم. شما همه سرمربی ذوب‌آهن را می‌شناسید و می‌خواهم یک چیز درباره او بگویم. وقت ما کمتر از آن است که بخواهیم به صحبت‌های او پاسخ بدهیم.

  سرمربی استقلال در واکنش به این مسئله که تیام با ۲۰۰ هزار دلار رضایتنامه خود را خواهد گرفت و پیشنهاد خوبی هم از یک تیم عربی دارد، اظهار داشت: من گفته بودم شایعات اینجا زیاد است. در ایران خاویار، فرش، کباب و همه چیز بی نظیر است، اما شایعات هم زیاد است.

  شفر در پاسخ به این سؤال که آیا برای فصل آینده برنامه‌ای برای استفاده از تیام خواهد داشت یا نه، گفت: شاید او به یوونتوس و تورین برگردد و یونتوس این بازیکن را از ما پس بگیرد. اینجا شایعات زیاد داریم.

  وی در پایان صحبت‌هایش گفت: من درباره سرمایه‌گذاری بازهم می‌خواهم چیزی بگویم. امیدوارم هیئت مدیره باشگاه به مدیرعامل کمک کند. همانطور که گفتم رقم قرارداد بازیکنی مثل تیام نسبت به عملکردش بسیار پایین است و امیدوارم بتوانیم با سرمایه‌گذاری خوب، یکی دو بازیکن خوب دیگر هم به خدمت بگیریم.

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »