آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
  کاشت مو
  بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  مادری که سه شهید و دو جانباز تقدیم اسلام کرد/ خانم کارکو…

  خانم کارکوب به هدف خود عشق داشته است. این مادر از زندگی و داشته‌های خود در مسیر این هدف گذشت. ایشان فرزندان خود را نیز در این مسیر تقدیم کردند.

  خبرگزاری میزان- خانم کارکوب به هدف خود عشق داشته است. این مادر از زندگی و داشته‌های خود در مسیر این هدف گذشت. ایشان فرزندان خود را نیز در این مسیر تقدیم کردند.

  رضیه غبیشی نویسنده کتاب خانم کارکوب در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد کتاب خانم کارکوب ، روایت زندگی مادر شهیدان کارکوب‌زاده گفت: خانم «زهرا کارکوب» همسر رزمنده پاسدار «خداداد کارکوب‌زاده» و مادر سه شهید و دو جانباز است.

  وی با توجه به ایثارگری خانم کارکوب تاکید کرد: وی از زنانی محسوب می‌شود که با آغاز جنگ تحمیلی و محاصره آبادان به همراه همسر و پنج فرزند برومندش راهی جبهه‌های جنگ و دفاع از میهن می‌شود. من خانواده وی را از پیش از انقلاب اسلامی می‌شناسم. همه اعضای این خانواده در جنگ مشارکت داشتند.

  مادری که سه شهید و دو جانباز تقدیم اسلام کرد/ خانم کارکو از داشته‌های خود گذشته است

  نویسنده کتاب خانم کارکوب با اشاره به علاقه‌مندی شدید خانم کارکوب به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گفت: این مادر به هدف خود عشق داشته است. خانم کارکوب از زندگی و داشته‌های خود در مسیر این هدف گذشت. وی فرزندان خود را نیز در این مسیر تقدیم کردند.

  وی با تاکید بر رضایت خانم کارکوب از ایثارگری خود اشاه کرد: فرزندان همیشه برای مادر عزیز هستند. با این حال این مادر از اینکه فرزندان خود را در راه هشت سال دفاع مقدس تقدیم کرده، هیچ وقت ناراحت نشده است. او فرزندان خود را به خدا و هدف خویش تقدیم کرده است. این زن علی‌رغم همه مشکلات از داشته‌های خویش گذشته است. او همیشه لبخند به لب دارد و همیشه عاشقانه سخن می‌گوید؛ اما هنوز چشم انتظار فرزندان خود است.

  مادری که سه شهید و دو جانباز تقدیم اسلام کرد/ خانم کارکو از داشته‌های خود گذشته است

  غبیشی با توجه به ایمان شدید مادر شهیدان کارکوب‌زاده تاکید کرد:  او از یک ایمان قوی برخوردار است. این ایمان قوی باعث شده است که فرزندان وی هم خودساخته شوند. این مادر می‌گوید که حتی یک‌بار نیز فرزندان خود را امر و نهی نکرده، بلکه آن‌ها خودساخته بودند و به راه پدر و مادر خویش رفتند. این فرزندان همان طوری تربیت شدند که پدر و مادر آن‌ها علاقه‌مند بودند. شخصیت مادر در تک تک فرزاندن او تاثیرگذار بود.

  وی با اشاره به ضرورت توجه مسئولان فرهنگی به مسیر شهیدان خاطرنشان کرد: خانم کارکوب در حال حاضر آبادان را مظلوم می‌داند. شهری که آن همه خون داد، هنوز مثل یک بیماری در بستر افتاده است.

   ارسال در حدود 2 ماه قبل  ادامه مطلب »