آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
  کاشت مو
  بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  تبلیغات شما
  تبلیغات شما در این مکان, ماهانه 5.000 تومان
  YourSite.Com
  در زمین فوتبال به استقلال نباختیم/ سر یک تیم مظلوم شهرستانی را بریدند/ داور و تیام را نتوانستیم مهار کنیم

  در زمین فوتبال به استقلال نباختیم/ سر یک تیم مظلوم شهرستانی را بریدند/ داور و تیام را نتوانستیم مهار کنیمبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار تیمش با استقلال اظهار داشت: به این فوتبال نباید تبریک گفت. باید به وزیر محترم (وزیر ورزش) و آقای تاج تبریک گفت.

  وی ادامه داد: باید به آقای سلطانی‌فر و تاج که این تیم‌ها را حمایت می‌کنند، تبریک گفت. ما در زمین فوتبال نباختیم و یک فوتبال بحرینی دیدیم.

  سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: این بازی حداقل هفت دقیقه وقت تلف‌شده داشت و داور هم دو بازیکن استقلال را اخراج نکرد و یک پنالتی را برای ما نگرفت. در این شرایط این فوتبال تبریک ندارد، بلکه باید به حال آن گریه کرد!

  قلعه‌نویی افزود: قطعاً اگر امروز یک داور از شرق آسیا قضاوت این مسابقه را بر عهده داشت عیار تیم‌ها مشخص می‌شد. من به تیم استقلال تبریک می‌گویم، اما به این فوتبال تبریک نمی‌گویم. فرشید باقری و تیام باید اخراج می‌شدند و پنالتی صددرصد روی بختیار رحمانی گرفته نشد.

  وی ادامه داد: زندگی و فوتبال ادامه دارد، اما متأسفانه امشب سر یک تیم مظلوم شهرستانی را بریدند و باعث حذف ما شدند. در طول یک هفته به من و ناموس من فحاشی کردند و امروز به پیروزی رسیدند. این پیروزی مبارک وزیر ورزش و مهدی تاج باشد! باید به پدر ورزش ایران تبریک بگوییم، اما قطعاً خدایی آن بالا وجود دارد و جواب رفتار آنها را خواهد داد. ممکن است دیر و زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد.

  سرمربی ذوب‌آهن تاکید کرد: حالا و بعد از پیروزی استقلال قطعاً قلعه‌نویی هم خوب می‌شود و بازیکنان ما دیگر بازیکنی را نزده‌اند و صحبت‌هایی که مطرح می‌کنند، به پایان می‌رسد. در ادامه هم باید بگویم من به هیچ عنوان به این فوتبال تبریک نمی‌گویم اما به این دو آقا و کارلوس کی‌روش تبریک می‌گویم!

  قلعه‌نویی عنوان کرد: ما امروز شاهد فوتبال مردانه‌ای از تیم ذوب‌آهن بودیم. بازیکنان من در میدان مردانه جنگیدند، اما در مهار دو نفر ناکام بودیم یکی از آنها تیام بود و دیگری داور. باید به تیام به خاطر فوتبال سطح بالایی که به ایران آورده است، تبریک بگویم و به داور هم بابت صعود استقلال تبریک می‌گویم! همچنین همانطور که گفتم این تبریک شامل حال وزیر ورزش و رئیس فدراسیون هم می‌شود.

  وی در واکنش به طرح این پرسش که این دیدار آخرین بازی‌اش به‌عنوان سرمربی در ذوب‌آهن بوده است، گفت:  اجازه دهید ۲۴ ساعت ریکاوری کنیم و از این فوتبال لذت ببریم و بعد از آن تصمیم بگیریم. این معرفت فوتبال نیست که سر تیم شهرستانی را ببرند. شما داور دیروز را دیدید که چقدر قشنگ داوری کرد؟ به باشگاه هم گفته بودم که نامه بزنید از شرق آسیا داور انتخاب کنند. از سوتی که داور در دقیقه یک زد متوجه شدیم که چه بلایی سرمان می‌خواهد آمد. 

  سرمربی ذوب‌آهن راجع به شعارهای سکوها علیه‌اش تصریح کرد: من بحث هم برای همان تماشاگرنماها بود، شما حاضرید به مادر و ناموس‌تان توهین کنند؟!

  قلعه‌نویی در پاسخ به این سؤال که  چرا سر تیم ذوب‌آهن را بریدند، گفت: استقلال وابسته به کجاست؟ تمام شد و رفت. مبارک‌شان باشد. من به فوتبال تبریک نمی‌گویم، به استقلال و آقای تاج و سلطانی‌فر تبریک می‌گویم، یک فوتبالی هم دیدیم که یاد بحرین افتادیم، ما در یک بازی چهار گل هم خوردیم اما فوتبال بازی کردیم. ما به الدحیل باختیم، اما فوتبال بازی کردیم. در عمرم هیچ وقت اینطور فوتبال بازی نکرده بودیم. مبارک‌شان باشد. 

  انتهای پیام/

   ارسال در حدود 5 ماه قبل  ادامه مطلب »