آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بازیگری یک رشته پیش پا افتاده نیست/تازه واردان با آموزش …

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: توصیه می کنم کسانی که وارد عرصه هنر می شوند با گذراندن دوره آموزشی به هر نحوی که ممکن است تجربه کسب کنند، چون ممکن است در دراز مدت مردم آثار داخلی را کمتر دنبال کنند و بیشتر جذب آثار خارجی شوند.

خبرگزاری میزان- بازیگر سینما و تلویزیون گفت: توصیه می کنم کسانی که وارد عرصه هنر می شوند با گذراندن دوره آموزشی به هر نحوی که ممکن است تجربه کسب کنند، چون ممکن است در دراز مدت مردم آثار داخلی را کمتر دنبال کنند و بیشتر جذب آثار خارجی شوند.

مهدی امینی خواه بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان درباره وضعیت بازیگری در سال ۹۷ گفت: در حال حاضر سطح تولیدات نصف شده و در صنعت فیلمسازی وقتی تولیدات سطح پایین باشد به کسانی که در جلوی دوربین یا پشت دوربین فعالیت می‌کنند آسیب می رسد.

بازیگری یک رشته پیش پا افتاده نیست/تازه واردان با آموزش …
این بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون با اشاره به حضور پررنگ جوانان در عرصه بازیگری اظهار کرد: به نظر من کسانی که وارد این عرصه می‌شوند با حضور در کلاس‌های بازیگری می توانند در صنعت فیلمسازی فعالیت و به هنر سینما کمک کنند، اما اینکه از طریق ارتباطات وارد این سیستم می شوند و آگاهی لازم را ندارند قطعا هم به خودشان و هم به پیکره صنعت فیلمسازی آسیب وارد می‌کنند و ممکن است در دراز مدت مردم محصولات داخلی را کمتر دنبال کنند و بیشتر جذب محصولات خارجی شوند.

امینی خواه ادامه داد: دلیل اینکه سطح تولیدات امروزی پایین آمده، آسیب دیگری است که از نبود پیشکسوتان عرصه بازیگری نشأت گرفته است. اگر تولیدات به جایگاه اولیه خود برگردد و مانند سال‌های گذشته با حضور بازیگران پیشکسوت تولید انبوه داشته باشیم فکر می‌کنم این پیکره دوباره جان بگیرد.

وی با اشاره به بازیگرانی که با پرداخت پول وارد هنر می‌شوند بیان کرد: باید هنرمند دارای تکنیک و هنر لازم باشد همانطوری که در دانشگاه‌ها این رشته را آموزش می‌دهند، بازیگری یک رشته پیش پا افتاده نیست و سختی‌های خودش را دارد، آن دسته از افراد که با پرداخت پول وارد هنر بازیگری می‌شوند، به جز برخی استثنائات که ماندگار شده اند، باقی آنها از ذهن ها پاک شده و از این عرصه رفته اند.

بازیگری یک رشته پیش پا افتاده نیست/تازه واردان با آموزش …
امینی خواه
درباره آخرین فعالیت‌های هنری خود خاطرنشان کرد: در حال حاضر فیلمبرداری سریال “انتخاب ویژه” را به کارگردانی مسعود تکاور به پایان رسانده ایم، این سریال دارای یک ژانر پلیسی است که فکر می کنم در هفته پلیس پخش خواهد شد. برای بازی در پروژه دیگری هم صحبت کرده ام اما نتیجه قطعی آن هفته بعد اعلام می‌شود، اثری در ژانر وحشت که یک کارگردان ساخت آن را برعهده دارد.

 ارسال در حدود 1 هفته قبل  ادامه مطلب »